image

Ekonomik MUTFAK

Ekonomik modüler mutfak üretimizi seri olarak üretilmektedir.İstedeğiniz renk ve tasarımda özel üretim de yapılmaktadır.İstanbul bölgesine üçretsiz teslim ediyoruz.Tüm ürünlerimiz TSE kalitelidir.

Modüler mutfaklar demonte paketler şeklinde teslim edilmektedir.İçinde kurulum aksesuarları ve şeması mevcuttur.Çok kolay kuruluma sahip.

Ürünlerimiz 1.sınıf melamin yongadan üretilmiştir.

image

Projelere Özel ölçülerde üretim

Toplu konut projelerine ekonomik fiyatta mutfak üretmekteyiz.Modüler mutfaklar istediğiniz tasarıma sahip ,modeli sizler tasarlayabilirsiniz.

Proje mutfakları özel fiyatlara sahiptir.Toplu konutlarda daire sayısı sınırlamaksızın aylık 1500 set mutfak teslim edilebilmektedir.

image

Özel mutfak üretimi

Tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz. Özel üretim ölçülerde modüler mutfak üretmekteyiz.Modern ve Klasik modellerde üretim yapmaktayız.ürünlerimizi www.gulmutfak.com sitemizden ayrıca online alışveriş sitemizden www.gulmobilya.com sitemizden alım yapabilirsiniz.

Yeni bir ev aldığınızda, yada ev veya işyerinizde tadilat yapıldığında ekonomik mutfak hemen hazır.
Web sitelerimizi inceleyiniz. 

Ekonomik mutfak üretiminde yıllardır profesyonel olarak çalışmaktayız . İstanbul da Avrupa siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

image

Modüler mutfak ihracata hazır

Modüler mutfakta 16 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Yüklü miktarlarda mutfak taleplerinize cevap vermeye hazırız...

image

Banyo üretimi

Banyo dolapları üretimimizde mevcuttur.
Banyo dolaplarında fiyatımız çok uygundur.

Modern ve klasik tasarım banyo dolapları.

Özel fiyat için arayınız.

0507 112 47 12